Çalışma Aşamaları

01

Ön Hazırlık

İşe analiz ile başlıyoruz. Dijital Dünya'da rakip anailizinden, pazar araştırmalarına, markanızın hedefleri doğrultusunda ilgili kelimelerin arama hacimlerine kadar tüm verileri analiz ediyoruz.

02

strateji ve Planlama

Ön hazırlık aşamasında yaptığımız analizler doğrultusunda markanızın ihtiyaçlarını belirleyip, doğru dijital konumlandırma için marka stratejinizi oluşturuypruz. Akabinde bu stratejiyi aşamalandırıp sizi hedefe götürecek planları ortaya koyuyoruz.

03

Gözümüz Ufuk Çizgisinde

Oluşturulan planları uygularken, sürekli piyasa analizi sağlamaya devam ediyoruz. Bu şekilde oluşturulan strateji ve planları gereklilik duyulduğu takdirde güncelleyerek, markanızı hedeflerine ulaştırmak için başarıyı tesadüf olmaktan çıkarıyoruz.

04

Ölçüm ve Raporlama

Önceden belirlenen periyotlar ile gerekli metrikleri analiz ediyoruz. Bunları bir rapor olarak size sunmanın yanında, sonuçların gerektirdiği çalışmaları da beraberinde sunuyoruz. Hedeflere ulaşana kadar soluksuz bir yolculuğun her anındayız.

Hizmetlerimiz

Exkali olarak dijital dünyada ihtiyacınız olan hizmeti size sunarken, Exkali özel yazılımları ile ortaya çıkardığımız ürünlerle süreci çok daha kolay ve verimli yürütüyoruz. Yüksek verimlilik, performans ve minimaliği ilke edindiğimiz yazılımlarımız işlevselliği ile yükünüzü omuzlarınızdan alıyor.

Hizmetlerimiz

01

Yazılım Geliştirme

İster bir web sitesine, ister bir mobil uygulamaya ihtiyacınız olsun. Projelerinizin gereksinimlerine göre yazılım geliştirken modern yazılım mimarileri ile projenize güç katıyoruz.

02

Tasarım Hizmetleri

Markanızı creative çizgiler ile buluşturmak istiyoruz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

03

Dijital Pazarlama

Yukarıda belirttiğimiz aşamalar ile dijital pazarlama kısmında elde ettiğimiz başarıda tesafülere yer vermiyoruz.

04

Danışmanlık

Danışmanlık himzetlerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletşime geçin